Eğitmenlerimiz

person-placeholder_37

Fatih Özen (Kurucu)

serj_misir

Serj Mısır

17.06.1984 İstanbul doğumluyum. Müzik hayatıma 7 yaşında piyano dersi alarak başladım. Eğitimime, Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi, ardından Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği ( Şan&Piyano ) bölümünde devam ettim. Lise yıllarım itibariyle Babam Armando ile sahne almaya başladım. Üniversite yıllarında Röne Macaroğlu ile Jazz Müziği üzerine çalışmalar yaptım. Yine aynı yıllarda latincaz grubu La Descarga ile 3 yıl boyunca piyanist olarak sahne aldım. Şu an Latin müzik kariyerime Ayhan Sicimoglu Latin All Stars grubunda ve çeşitli gruplarda piyanist olarak devam ediyorum. Aynı zamanda bazı eğitim kurumlarında yarı zamanlı piyano eğitmenliği yapıyor ve özel dersler veriyorum.

didem_dundar

Didem Dündar

Klasik Gitar Eğitimime 15 yaşında Ankara’da başladım.2003 yılında İstanbul’da Müjdat Gezen Konservatuvarını burslu olarak kazandım.Burada; Hüsrev İsfandiyaroğlu,Tülünay Engin’den Klasik Gitar dersleri,Esra Karabaş ve Sarper Özsan’dan Solfej ,Armoni dersleri aldım.2007 yılında  Klasik Gitar Bölümünü Birincilikle bitirerek okulumdan mezun oldum.2005 yılında Küçükyalı Kenan Evren Kışlasında verdiğim eğitimim Takdir Belgesi ile ödüllendirildi. Anaokullarında da Müzik ve Ritim dersleri vermekteyim.Çalışmalarıma Klasik Gitar Etüdleri,besteleri yaparak ve öğrencilerime yaptığım eserleri çaldırarak devam etmekteyim.

nur_suvari

Nur SUVARİ

14 yaşından bu yana jimnastik sporu ile ilgilenen Adem Özer Enka gibi çeşitli büyük kulüplerde lisanslı sporcu olarak bulunmuştur. Akabinde deneyimini genç sporcularla paylaşmak için antrenörlük belgesini almıştır. Ayrıca uluslararası müsabakalarda hakemlik belgesi de bulunan Adem Özer 1978 yılından bu yana Jimnastik sporunu profesyonel olarak icra ediyor. Spor yaşamı boyunca bir sürü ulusal ve uluslararası başarıya imza atmış, her zaman jimnastik sporunun gelişimine katkı sağlamak için çalışmıştır. 

ademözer

Adem Özer

14 yaşından bu yana jimnastik sporu ile ilgilenen Adem Özer Enka gibi çeşitli büyük kulüplerde lisanslı sporcu olarak bulunmuştur. Akabinde deneyimini genç sporcularla paylaşmak için antrenörlük belgesini almıştır. Ayrıca hakemlik belgesi de bulunan Adem Özer 1978 yılından bu yana Jimnastik sporunu profesyonel olarak icra ediyor.

person-placeholder_37

Enver Zorbozan

Enver Zorbozan 1982 rize doğumlu çocuklu yaşlarından itibaren HORON oynamaya başlıyor köy düğünlerinde yayla şenlikleri ve festivallerde Yöre folklorunu lehçe tavır ve piskolojik olarak devam ettiriyor 2007 yılından itibaren yöre sazı olan kemencey le tanışıyor kısa bir zaman usta çırak ilişkisile kemence ye başlıyor kısa bir zaman musiki eğitimi alıyor  bu zaman zarfında horon ekipleri yetiştiriyor şehir içi ve şehir dışı horon gösterilerine katılıyor 2009 yılı dan itibaren ceşitli kurslarda ve derneklerde kemence ve horon dersleri vermeye başlıyor 2010 yılın da kemencesiyle beraber vokal olarak sahne almaya başlıyor yöre dügünleri dernek geceleri festival vs şimdi 2018 itibariyle  bütün faliyetleri devam etmektedir ÖZEN SANAT AKADEMİDE Haftanın iki günü kemence dersleri vermeye devam ediyorum

person-placeholder_37

Mahperi Engin Taş

1978 yılında doğup ,Eğitim ve ögretim hayatını Balıkesir merkez’de tamamlayıp ressamlarla birebir dersler alıp,sanat hayatına 2009 -2011’de Devrim Erbil sanat galerisinde sürdürüp çeşitli sergilerde Resimlerini sergilemiştir.2011’yılında Burhaniye Kültür ve sanat dernegi’nde ressamlar Banu ve Yasin Örüçoglu eşliginde sanat hayatına devam edip ,2015 yılında Ahmet akın Kültür Merkezinde Temel sanat egitimi’ni başarıyla alıp 2015-2016 yıllarında Burhaniye zihinsel engelliler dernegi’nde el sanatları (temel sanat egitimi)vermiştir.2016 yılında sosyal sorumluluk projesi kapsamında(Gönüllü)sanat dersleri vermiş olup,2016-2017 özel kreşlerde sanat egitimi vermiştir.2017yılında Özen sanat akademisinde Temel sanat ve resim Egitimi vermektedir.

WhatsApp Image 2018-04-02 at 14.09.22

Eğitmen

….